“Antropoloji Buluşmaları”nın üçüncüsü 22 Nisan’da Beyoğlu’nda bulunan Cezayir Toplantı Salonunda saat 14.00’de gerçekleşiyor.

Antropologlar ve antropolojiye ilgi duyanlar olarak bir araya gelmek ve çeşitli konulara antropolojik bir çerçeveden bakmak üzere yola çıktığımız bu buluşmaların ilkinde “Türkiye’de Antropolog Olmak” başlığı altında davetli konuşmacılarımızla birlikte konuyu çeşitli boyutlarıyla ele aldık, paylaşımlarda bulunduk.

Geçtiğimiz ay ise konumuz, “Sosyal Medya: Bilginin Yeni Toplumsal Hali” idi. Davet ettiğimiz akademisyenlerle birlikte sosyal medyanın hem olanakları ve getirdikleri üzerine yeni şeyler öğrendik hem de bilginin farklı bir derinlik kazanarak ortaya çıktığı bu sürecin kültürel boyutlarını ele aldık.

Bu ay ise, konuğumuz Doç. Dr. Sibel Özbudun olacak. Ele alacağımız konu ise kültürel değerler ve kültürel değerlerin dönüşüm süreci. “Değişen Değerler ve Kültürel İzdüşümleri” başlıklı bu toplantıda Doç. Dr. Sibel Özbudun, değerlerin bireysel ve toplumsal dönüşümü ve bunun üzerinden kültürel yapıya yansımaları üzerinde duracak. Toplantının, kültürel değerlerin dönüşüm dinamiklerine çok boyutlu bir perspektif sunması açısından önemli katkılar sağlayacağı düşüncesindeyiz. İlgilenen herkesi toplantımıza bekliyoruz.

Antropoloji Buluşmaları 3

Tarih : 22 Nisan 2017 Cumartesi Saat : 14.00

Yer (Google Maps Konumu): Cezayir Toplantı Salonu Hayriye Cad. No: 12 Galatasaray-Beyoğlu/İstanbul - 0212 245 99 80

Facebook Etkinlik Bağlantısı: https://www.facebook.com/events/1068286309982187

İletişim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Positive SSL